Szczupłe ciało

Szczupłe ciało, a co do tego ma woda?!

Woda… jest płynem życia, coraz  częściej doceniana i też chętniej po nią sięgamy.
Tylko, jaką wodę wybrać? Opinie na ten temat są różne.
Na pewno faktem jest, że:

 • 60% naszego ciała składa się właśnie z wody,
 • mózg ma 75%  zawartości wody,
 • kości składają się w ponad 20% z zawartości wody.
 • woda jest tania, ogólnie dostępna i płynie w naszych kranach w domu,
 • wpływa na nasze samopoczucie,
 • wpływa na poziom naszej energii,
 • woda ma 0 kalorii…

Woda… jest eliksirem życia,  ponieważ jest dla nas niezbędnym i ważnym płynem do przetrwania. Dlatego jakość wody jest jednym z kluczowych elementów zachowania zdrowia.

Czy wiesz, że wystarczy wypić szklankę wody, aby zadbać o nawodnienie? A wodę możesz pić bez ograniczeń, ma 0 kalorii! Warto przypomnieć sobie, dlaczego warto pić dobrej jakości wodę i to najlepiej z własnego ujęcia. Proponuję- Ci urządzenie eSpring.

Najważniejsze zalety z picia dobrej jakości wody:

 • znikają zbędne kilogramy,
 • zmniejszenie lub całkowity brak bólu głowy,
 • oczyszczanie organizmu z toksyn.
 • dostarcza energię, a usuwa zmęczenie.
 • zwiększa się koncentracja.

Nie pijesz odpowiedniej ilości wody? Nie lubisz smaku wody?
Mam na to sposób! Odpowiedni wypracowany nawyk picia wody, czyli… 1 szklanka wody dziennie!
Nawyk picia wody możesz wypracować poprzez posiadanie pod ręką 1 szklanki dobrej jakości wody (na biurku, w pracy, w domu, w  aucie) nalewanej z sprawdzonego urządzenie eSpring. To świetny pomysł, na bieżąco i bezpiecznie, korzystanie z własnego ujęcie wody w domu! Będziesz mieć pewność, że to co pijesz jest dobrej jakości wodą oczyszczoną z zachowaniem niezbędnych minerałów, a wygoda, bo bezpośrednio z osobnego kranu.

Cel–  sukcesywnie, od momentu, w którym jesteś teraz, czyli ile wody pijesz obecnie, zwiększać tę ilość wody, aż do momentu optymalnego nawodnienia. NiESPODZIANKA-PREZENT-WZÓR (wylicz swoją ilość wody dziennego picia, według wzoru , podanego poniżej).

Jak wyrobić swój nawyk i po co??

Dlaczego musimy pamiętać o odpowiedniej ilości wody? Aby wyrobić sobie nawyk!
Potwierdzają liczne statystyki, że nawyk tworzy się w określonym czasie przez powtarzane czynności. To znaczy, że jak wypijesz 3 szklanki to jesteś nawodniony teraz, ale nie cały organizm. My wodę potrzebujemy dostarczać cały czas do swojego organizmu. Przecież cały czas wydalamy ją ( pocimy się, oddychamy, oddajemy mocz) więc cały czas tej wody nam ubywa.Trzeba więc stale i systematycznie dostarczać wodę pijąc ją. Najlepiej posiadać  w domu system źródła wody, które daje ci wodę czystą na bieżąco.Polecam zapoznać się z systemem eSpring, który mnie przekonał i dziś rekomenduje ten  jest rewelacyjny sprzęt!

Woda…jest eliksirem na odchudzanie

Czy wiesz, że organizm potrzebuje odpowiedniej ilości wody, a nie zawsze jesteś głodny? Masz czasami poczucie głodu? Sprawdź ile wody wypijasz, bo ilość wody ma wpływ na nawodnienie organizmu. Często bagatelizujemy sprawę nawodnienia, a to właśnie mała ilość wypijanej wody staje się przyczyną zwiększonej ilości kilogramów.
Zamiast napić się wody, sięgamy często po jedzenie, którym chcemy zastąpić uczucie głodu, które tak naprawdę jest brakiem odpowiedniego nawodnienie organizmu.Wówczas sięgasz po jedzenie, przekąski i co?…Przybierasz na wadze! Więcej jesz, nie wiedząc o tym, że jesz po to, żeby się napić.
A rozwiązanie na dojadanie, podjadanie jest PROSTE! Sięgnij po1 szklankę wody i napij się wody. Jeżeli zaczniesz nawadniać się regularnie, dbać o  odpowiednie nawodnienie to automatycznie uczucie głodu będzie zmniejszone.

Woda a odchudzanie?!

1.Wypełnia nasz żołądek .Masz  poczucie nasycenia i że jesteś „pełny”. Zjesz mniej ,gdy wypijesz wodę przed posiłkiem.
2.Oczyszcza nasz organizm. Pijąc kilka litrów dziennie wody filtrujesz i oczyszczasz swój organizm.Wypłukujesz toksyny,a nerki lepiej pracują
3.Poprawia pracę narządów i układów. Woda może obniżać ciśnienie krwi, bo krew też jest złożona z wody.

CIEKAWOSTKA: Statystyki podają, że ilość wypijanej wody wzrasta w ostatnich latach. A według Światowej Organizacji Zdrowia zaleca się picie 0,03 l wody na każdy kilogram masy ciała.
A tu PREZENT: WZÓR, gdzie sam oblicz swój poziom, niezbędnej ilości wody, jaka powinieneś dostarczać do swojego organizmu.
Pomnóż swoją wagę x 0,03 litra – i to, co Ci wyjdzie,  to jest wynik ilości wody w litrach, którą należy codziennie wypijać, żeby dbać o swoje nawodnienie. Zatem, do dzieła!

Wybór wody… jaką pijesz.

To jaką wodę pić? Jaką wodę wybrać? Czym się nawadniać?
Wybór nie za duży. Możesz pić wodę  kranową lub butelkową.
Na pewno wiesz jaką wodę pijesz i co pijesz, gdy zastosujesz wodę z urządzenia eSpring. (czytaj więcej http://woda2.webmasterki.pl/)

 • Zdrowie-zapewniona jakość oczyszczonej wody
 • Czystość-woda ma niezbędne minerały a pozbawiona zanieczyszczeń aż 160!
 • Nawyk-Dostępność 24 godziny na dobę
 • Wygodę-Bezpośrednio z kranu.
 • Bezpieczeństwo-1 szklanka lub butelka ze sobą

Tak więc pamiętajmy, fundament jest nawodnienie odpowiednią jakością wody.
 Woda w czystej postaci to taka, która dodaje Ci energii, sprawia, że Twój organizm lepiej funkcjonuje, a urządzenie eSpring- zapewni Ci najwyższą jakość wody!